Aksaray Çıkışlı Mavi Yeşil Karya (Ege Akdeniz) Turu

Tur Kodu: #00060

Çıkış: Aksaray Çıkışlı

star star star star star 60 Değerlendirme
14,995.00 TL
Bu tur rezerve durumu müsaittir.
Tur Tarihleri:
Yetişkin Sayısı:
    

   TELEFONDA SİPARİŞ VER

   (0352) 222 24 89

   Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

   Aksaray Çıkışlı Mavi Yeşil Karya (Ege-Akdeniz) Turu
    5 Gece Konaklamalı 6 Gün

    

   Muhteşem bir Ege Akdeniz serüvenine hazır olun! Aksaray çıkışlı Ege Akdeniz Turu, sizi turkuaz suları, tarihi zenginlikleri ve eşsiz doğal güzellikleriyle büyüleyen bu bölgenin keşfedilmeyi bekleyen dünyasına götürüyor. Aksaray çıkışlı Ege Akdeniz Turu, konforlu ulaşım, konaklama imkanları ve uzman rehberlik hizmetleriyle unutulmaz bir tatil sunuyor. Ege ve Akdeniz'in büyüleyici dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkmak için şimdi rezervasyon yapın!

    

    

   1.GÜN 

    

   Gece Yolculuğu

    

   Saat 22.00'de 38 Travel önünden hareket ile Antalya'ya doğru gece yolculuğumuza başlıyoruz.

    

   **Önemli Not: Programımız otele giriş yapmadan ilk gün Rafting Turu ile başlayacağından dolayı, konuklarımızın Rafting de giyecekleri eşyaları ayrı bir çanta içinde ayarlamaları rica olunur. (Rafting hakkında ayrıntılı bilgi rehber tarafından otobüste verilecektir. Rafting alanında soyunma kabinleri mevcuttur)

    

   2.GÜN 

    

   Köprülü Kanyon Rafting - Kurşunlu Şelalesi- Antalya 
    

    

   Sabah ilk durağımız dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon'a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7'den 77'ye herkesin katılabileceği, Rafting heyecanını köprü çayın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra). Bu muhteşem aktivitenin ardından Köprülü Kanyondan ayrılıyor  yemyeşil doğası ve suyun huzur veren sesinin bize eşlik edeceği Kurşunlu Şelalesine geçiyoruz. Şelalede vereceğimiz serbest zaman ardından otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 

    

   * Sabah Kahvaltısı: Yolda alınacaktır (Ekstra)
   * Öğle Yemeği: Köprülü Kanyon’da menü olarak alınacaktır (Ekstra)
   * Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır, tur ücretine dahildir
   * Konaklama Yeri:
    Antalya Merkez

    

   3.GÜN 

    

   Kemer - Finike - Demre - Üçağız - Kekova Tekne Turu - Kaş - Kalkan - Saklıkent Kanyonu - Fethiye

    

   Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Kemer, Finike üzerinden yolumuza devam ediyor ve bugünkü ilk durağımız Kekova'nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız olacak. Limandan bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turuna (1.Tekne Turu) başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane Koyu, Hamidiye Koyu gibi keyifli noktalar bulunmakta. Yüzme molalarının ardından teknemizle yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası ve M.Ö ll. YY da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir'i görüyoruz . Üçağız'dan ayrıldıktan sonraki durağımız Kaş ve Kalkan. Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Ardından otobüsümüzle Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent'e gidiyoruz. Kanyonda yürüyüşümüzü yapıp, verilen serbest zamanın ardından Fethiye’deki otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Fethiye barlar sokağına eğlenmeye gidiyoruz. (Ekstra)

    

   * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır (Ekstra)
   * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Konaklama Yeri: Fethiye 

    

   4.GÜN 

    

   12 Adalar Tekne Turu - Kızılada - Tavşan Adası - Zeytin Ada - Göbün Koyu - Fethiye

    

   Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, Fethiye Liman'a gidiyor ve 12 Adalar Tekne Turunu (2. Tekne Turu) gerçekleştirmek üzere teknemize biniyoruz. Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası gibi koylarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından tekrar Fethiye'ye dönüyoruz. Fethiye'de vereceğimiz serbest zamanın ardından yola çıkıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

    

   * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
   * Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır (Ekstra)
   * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Konaklama Yeri: Fethiye 

    

   5.GÜN 

    

   Paraşüt - Ölüdeniz - Dalyan Tekne Turu - İztuzu Plajı - Marmaris

    

   (Ekstra; arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü aktivitesine katılabilirler). Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası, Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz'de yüzme molası veriyoruz. Yüzme molasının ardından Ölüdeniz'den ayrılıp Dalyan'a ulaşıyoruz. Dalyan Tekne Turu (3. Tekne Turu) buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikayesini dinleyerek, Kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz (Panoramik). Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan'a geri dönüyor ve otobüsümüzle Marmaris'e doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz ile birlikte Marmaris Barlar sokağına eğlenmeye gidiyoruz. (Ekstra)

    

   * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Öğle Yemeği: Dalyan’da menü olarak alınacaktır (Ekstra)
   * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Konaklama Yeri: Marmaris

    

   6.GÜN 

    

   Datça - Eski Datça - Kızkumu Plajı - Marmaris

    

   Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası, dağların arkasından kıvrılarak uzanan bir yoldan çam, zeytin, badem ağaçlarının misk kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek Datça'ya ulaşıyoruz. Ünlü fotoğrafçı ve şair Strabon'un ‘Tanrı yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır’..dediği gibi, bu muhteşem güzellikteki şirin beldede önce Eski Datça'nın dar sokaklarında gezip tarihi dokusunu inceliyoruz. 'Mekanım Datça olsun' diyerek buraları merak ettiren büyük üstad Can Yücel'in evini ziyaret ediyoruz. Yeni Datça'da serbest zaman ve öğle yemeği. Öğle yemeği sonrası eşsiz bir doğa oluşumu olan yeşilin her rengini görebileceğimiz, çam ağaçlarının o güzel kokusuyla her daim bizi bekleyen ve Marmaris'i meşhur yapan doğal güzelliği ise deniz üstünde yürüyor hissi veren 600 m. batık bir patika gibi uzanan Kızkumu plajına ulaşıyoruz. Yüzme molası ve serbest zaman. Serbest zaman sonrasında Marmaris'teki konaklama yapacağımız otelimize doğru yol alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

    

   * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Öğle Yemeği: Datça'da alınacaktır (Ekstra)
   * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Konaklama Yeri: Marmaris

    

   7.GÜN 

    

   Gökova Tekne Turu - Gelibolu Adası - Sedir Adası - Zeytinliköy - Lacivert Koy - Azmak Çayı - Azmak Tekne Turu - Kayseri

    

   Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine varıyor ve teknemize biniyoruz. Gökova Tekne Turu (4. Tekne Turu). Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidonun sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz. Gelibolu Adası, İncekum Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında. Akşam üstü tekneden indikten sonra kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği Azmak Çayını görmek için nehir'e dümen kırıyoruz. Azmak Çayı Tekne Turu (5. Tekne Turu) Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Daha sonrasında Kayseri'ye dönüş yolcuğumuza başlıyoruz. Gece saatlerinde Kayseri'ye ulaşıyor ve bir başka 38 TRAVEL organizasyonunda görüşmek dileğiyle, sizlere veda ediyoruz.

    

   * Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır (Ekstra)

    

   DAHİL OLANLAR

    

   *Ulaşım

   *Profesyonel Rehberlik

   *1 Gece Adrasan Konaklama

   *2 Gece Fethiye Konaklama

   *2 Gece Marmaris Konaklama

   *5 Sabah Kahvaltısı

   *Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği

   *1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası

   *Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

   *38 Travel Otobüs içi ikramları

   *Yardımcı Rehberlik

   *Gökova Tekne Turu

   *Dalyan Tekne Turu

   *12 Adalar Tekne Turu

   *Kekova Tekne Turu

   *Azmak Tekne Turu

   *Ölüdeniz Giriş Ücreti

   *Otopark Ücretleri

    

    

   HARİÇ OLANLAR

    

   *Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler    

   *Müze, Ören, Saklıkent Giriş Ücretleri

   *Ekstra Belirtilen Organizasyonlar    

   *Özel Harcamalar

    

   ***Rehber Programda Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir***

    

    

    

   Bankalara özel taksit seçenekleri :

   Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

   Ortalama Değerlendirme » puan