Makaleler » Tur » Tatil Sezonu Açıldı, Peki Siz Ne Yapacaksınız?

Tatil Sezonu Açıldı, Peki Siz Ne Yapacaksınız?

Tatil Sezonu Açıldı, Peki Siz Ne Yapacaksınız?

Günümüzde hemen herkes seyahat yapıyor. Kimi iş seyahati kimi de tatil için seyahat yapıyor. Özellikle pandemi döneminde insanlar evlerine tıkanıp kaldı ve seyahat ihtiyaçları da bu doğrultuda arttı. Şirketimiz ise sizlerin en iyi imkânlar dâhilinde seyahat yapmanız için birçok tur ayarladı. Kayseri çıkışlı tur olarak adlandırdığımız turlar düşük maliyete, orta maliyete, ya da yüksek maliyete olmak üzere kısım kısım olmaktadır. Her bütçeye uygun bu turlardan yararlanmak için ister acentemizde ister internet sitemiz üzerinde turlarımızı inceleme imkânına sahipsiniz.

 

Deniz seven kişiler için tasarlanmış özel turlarımız mevcuttur. Ayrıca doğayı seven kişilere de farklı tur seçeneklerimiz mevcut. Turistik yerleri gezmek içinde ayrıca farklı ve değişik turlarımız var. Egeden ak denize, doğudan batıya birçok turu sitemizde bulabileceksiniz. Siz deniz turu isterken sitemizdeki doğa turlarını görüp birden karar değişikliği yapabilirsiniz. Ya da doğa turu seven müşterilerimiz sitemize girince deniz turlarının güzelliklerini görüp değişiklik yapabilir. Çok sayıda tur çeşidimizin en ince ayrıntısına kadar anlatılarak size sunulması da bulduğunuz en iyi imkân olacak. Türkiye’nin dört bir yakasına sizi uygun maliyetlere ulaştıracak turlarımız ucuzdan pahalıya değişiklik gösteriyor. Her keseye uygun bu turlar imkânı kısıtlı olan kişilere de hizmet verecek.

 

Doğu Karadeniz Batum Rüyası Turundan bahsedelim. Beş gün süren bu turda birinci gün gece yola çıkılır. Kayseri tur imkânlarından yararlanılarak yolculuk yaparsınız. 38Travel önünden öncelikli müşterilerimiz alınır. Otobüste ikramlar eşliğinde güzel bir yolculuk geçer. Trabzon’a vardıktan sonra ise Zigana geçidi, Hamsi köy, Atatürk köşkü gibi birçok turistik alan gezilir. Üçüncü gün ise Ayder yaylası, Huser yaylası gibi birçok yayla gezilir. Dördüncü gün de Ayder yaylası, Şimşir ormanları ve Hopa, Batum gibi yerler gezilir. Beşinci gün Borçka Karagöl ve Sümela manastırı gibi alanlar gezilip görülür. Gezinin içinde konaklama mevcuttur. Ayrıca yemekler de gezinin içinde yer alır. Araç içi ikramlar da bize aittir. Ücret düşünüldüğü zaman böyle bir geziyi şirketimizden daha uyguna bulabileceğinizi düşünmüyoruz. Ayrıca rehberimiz sayesinde gezip gördüğünüz yerlerin anlamları ve geçmiş tarihini de öğreneceksiniz. Anlamlı bir gezi olacağına emin olabilirsiniz.

 

Gelelim bir diğer güzel turumuza, Bursa ve Çanakkale turu da size sağladığımız en güzel imkânlı turlarımızdandır. Kayseri çıkışlı turlar Üç gece dört gündüz olup bu turumuzun fiyatı çok makuldür. Gece yolculuğu ile gezimize başlıyoruz. Birinci gün yine 38Travel önünden misafirlerimizi almaya başlıyoruz. Yine ikramlarımız eşliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. İkinci gün bursa Trilye, Göl yazı, Ulu bat Gölü ve Çanakkale’yi ziyaret ediyoruz. Konaklama yeri Çanakkale’dir. Sabah ve akşam yemeği otele dâhildir. Üçüncü gün Çanakkale, Kilit bahir Kalesi, şehitlikler gibi birçok yeri ziyaret ediyoruz. Yine rehberimiz gezdiğimiz yerler hakkında bize birbirinden kıymetli bilgiler veriyor. Dördüncü gün ise Bursa Ulucami, Yeşil Türbe, Tophane tepesi, Koza Han Cumalı Kızık yolculuğu yapıp kayserine dönüşe geçiyoruz.

 

Birbirinden farklı turlarımız mevcuttur ve içerikleri farklıdır. Konaklama imkânı elde edeceğiniz turlarımızda yolcularımıza ikramlarımız boldur. Başka hiçbir yerde bulunamayacak rehber tanıtımı ile sizlerde gezdiğiniz her yer hakkında çok kapsamlı bilgiler alacaksınız. Genel olarak kendi imkânınız ile gittiğinizde öğrenemeyeceğiniz kültürel faaliyetler mevcut. Sırası ile gezdiğimiz için görmediğiniz yer kalmayacak diyebiliriz. Özel ve görülmesi gerekli her alanı dolu bir program sayesinde elde edeceksiniz.

 

Her gün gelen zamlara rağmen fiyatlarımızın bu denli uygun olması da bizi tercih etmeniz için büyük bir etmendir. Kaliteli araçlarımız sayesinde kayseri turlar olanaklarından sizlerde yararlanma fırsatı bulacaksınız. Kayseri vize işlemlerini de firmamız kolayca yapacaktır. Uçak yolculuğu yapılacak ise ister turun içinde ister dışında alım yapabilirsiniz. Fakat bizim anlaşmalarımız makul fiyatlardır. Uçak bileti almak isteyen herkes bizim imkânımızdan yararlanabilecek.

 

Gezi programlarımız sadece kalınması gereken yerlerde uzundur. Bunun dışında kafasını bir gün bile rahatlatmak isteyen herkes için günü birlik turlar da mevcuttur. Turlarımız yakın illere olmakla birlikte son derece dolu bir programa sahiptir. Uzun turlardan daha uygun olan turlarımıza yine rehberimiz de katılacaktır. Son derece profesyonel anlatım şekli ile akılda kalıcı bilgiler edineceksiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.