Balkanlarda 6 Ülke Turu Thy ile Çevre Gezileri ve Akşam Yemekleri Dahil 7 Gece

Tur Kodu: #00035

Çıkış: İstanbul Çıkışlı

star star star star star 35 Değerlendirme
569.00 Euro
Bu tur rezerve durumu müsaittir.
Tur Tarihleri:
Yetişkin Sayısı:

TELEFONDA SİPARİŞ VER

(0352) 222 24 89

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

BALKANLARDA 6 ÜLKE

Makedonya – Arnavutluk - Karadağ - Bosna Hersek – Sırbistan – Kosova

Üsküp – Kalkandelen - Manastır – Resne -  Ohri – St.Naum - Tiran – İşkodra – Budva – Kotor  Trebinje – Mostar – Saraybosna - Belgrad – Prizren - Priştina

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile

7 Gece – 8 Gün

Tüm Çevre Gezileri Ve Akşam Yemekleri Dahil !
 

4* OTELLERDE 7 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA

KOTOR & BUDVA & ST.STEFAN TURU DAHİL

TİRAN TURU DAHİL

RESNE & BİTOLA (MANASTIR) TURU DAHİL

KOSOVA (PRİŞTİNE – PRİZREN) TURU DAHİL

KONJİC TURU DAHİL – MOSTAR TURU DAHİL  – POÇİTEL TURU DAHİL

MÜZİKLİ FOLKLOR EKİBİ İLE BALKAN GECESİ DAHİL

 

 1. 1. Gün  İstanbul - Üsküp

   

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 05:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Türk Havayolları'na ait TK1003 sefer sayılı uçakla saat 08:25'te Üsküp'e hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saatlik bir yolculuğun ardından yerel saatle 07:55'te Üsküp'e varış yapacağız. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra özel otobüslerimizle panoramik Üsküp turumuza başlıyoruz.

  Turumuz sırasında, şehrin ticari faaliyetlerinin tarihsel merkezi olan Türk Çarşısı, Vardar Nehri, Kale, 6. yüzyıldan kalma Taş Köprü, Türk ve Yahudi mahalleleri, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat Kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yüzyıldan kalma St. Spas Kilisesi, Üsküp'ün panoramik manzarasını görebileceğiniz ve fotoğraflayabileceğiniz Rahibe Teresa Anıtı ve Rahibe Teresa'nın Evi gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Turumuzun sonunda otelimize yerleşeceğiz. Akşam yemeği otelde dahil olmak üzere konaklamamızı yapacağımız otelimize geçiyoruz.

  Sabah kahvaltısı uçakta alınacak. Öğle yemeği ise serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır. Akşam yemeği ise otelde ücrete dahil olarak sunulacaktır. Konaklama 4 yıldızlı Gold Hotel vb. veya 4 yıldızlı Bonbon Resort Hotel vb. gibi bir otelde gerçekleşecektir. Para birimi olarak Denar kullanılmaktadır.

 

 1. 2. Gün  Üsküp - Kosova (Priştine - Prizren) - Üsküp

   

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Müslüman Arnavutların çoğunlukta olduğu ve dünyanın en genç devletlerinden biri olan Kosova'nın başkenti Priştine'ye şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Eski Osmanlı topraklarında yaşanan bir insanlık dramının hâlâ taze olduğu bu bölgede, duygusal bir gün geçireceğiz. Şehir turumuz sırasında Çarşı, Sultan Beyazıt tarafından 15. yüzyılda yaptırılan Çarşı Camii, namaz saatlerini hatırlatmak amacıyla 19. yüzyılda inşa edilen saat kulesi, II. Fatih Sultan Mehmed tarafından 1461 yılında yaptırılan Sultan Murad Camii, 19. yüzyıldan kalma bir hamam, Yaşar Paşa Camii'nin inşasına başlanılan ve 19. yüzyılda tamamlanan Osmanlı konağı olarak kullanılan Kosova Bilim ve Sanat Akademisi, ve Murad Hüdavendigar Türbesi gibi yerleri ziyaret edeceğiz.

  Priştine'deki turumuzun ardından otobüsle Prizren'e doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Balkanların belki de en sevimli şehirlerinden biri olan Prizren'e varmadan önce öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Prizren'deki turumuz sırasında 17. yüzyıldan kalma bir Türk Hamamı, 1615 yılında yapılmış Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi ve Christ Saviour Kilisesi gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Turun sonunda Üsküp'e dönüyoruz. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde gerçekleştirilecektir.

  Kosova (Priştine - Prizren) Turu Dahilinde: Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği: Serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Konaklama: 4 yıldızlı Gold Hotel vb. veya 4 yıldızlı Bonbon Resort Hotel vb. Para Birimleri: Denar.

 

 1. 3. Gün  Üsküp - Kalkandelen - Manastır - Resne - Ohrid

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Makedonların Tetova dediği, bizim tarihimize Kalkandelen olarak geçen şehre gideceğiz. Burada dünyaca ünlü Alaca Camii ve külliyesi içerisindeki medrese görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Demir Hisar üzerinden Manastır (Bitola) şehrine varıyoruz ve gezimiz sırasında Türk Çarşısı, Bedesten, İshak Camii, Yeni Camii, Haydar Kadı Camii gibi yerleri ziyaret edeceğiz. Ayrıca gezimizin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk'ün mezun olduğu Askeri İdadi ve Atatürk Müzesi'ni de ziyaret edeceğiz. Ardından Ohri'ye doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakki'nin ünlü simalarından biri olan, Türk-Yunan savaşındaki katkıları nedeniyle tanınan Resneli Niyazi'nin Sarayı'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Ohrid Gölü'nün adını aldığı Balkanların en büyük gölü olan Ohri'ye varıyoruz. Otele varışımızla birlikte odalara yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde gerçekleştirilecek ve akşam yemeği, yöresel müzik ve danslar eşliğinde düzenlenen Balkan Gecesi konseptinde alınacaktır (Balkan Gecesi, bölgenin ve otellerin yoğunluğuna göre farklı bir restoranda veya otelde düzenlenebilir).

  Kosova (Priştine - Prizren) Turu Dahilinde: Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Balkan Gecesi şeklinde ücrete dahil olarak alınacaktır. Konaklama: 4 yıldızlı Belvedere Hotel vb. veya 4 yıldızlı Sileks Hotel vb. Para Birimleri: Denar.

 

 1. 4. Gün  Ohrid - Tiran - İşkodra

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Özel otobüslerimizle hareket ederek gümrük işlemlerimizi tamamlıyor ve Arnavutluk'un başkenti Tiran'a varıyoruz. Tiran'ın panoramik şehir turunda Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Janna Nehri gibi yerleri ziyaret ediyoruz. Şehir turunun ardından kısa bir yolculukla İşkodra'ya geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Otele varışımızla birlikte odalara yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde gerçekleşecek ve akşam yemeği otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. (Bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak İşkodra konaklaması komşu şehirlerle değiştirilebilir.)

  Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Konaklama: 4 yıldızlı Luani Arte Hotel vb. / 4 yıldızlı Alis Hotel vb. / 4 yıldızlı Rozafa Hotel vb. Para Birimleri: Denar / Lek.

 

 1. 5. Gün  İşkodra - Budva - St.Stefan - Kotor - Trebinje

   

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Gümrük işlemlerimizi tamamladıktan sonra dünyanın en genç devletlerinden biri olan Karadağ'a geçiyoruz. İlk durağımız, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü turistik bir cazibe merkezi olan Budva. Budva'ya varışımızda, tarihî bir balıkçı köyünün kamulaştırılıp sonradan Singapurlu bir multimilyardere satılmasıyla restore edilerek turizme kazandırılan muhteşem St. Stefan adasını panoramik olarak görebileceğimiz bir mola veriyoruz. Daha sonra Balkanların en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva'nın muhteşem plajlarını ve renkli gece hayatını keşfedeceğiz. Yürüyüş turumuzda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Ardından Karadağ'ın önemli tarihi ve doğal güzelliklerinden biri olan Kotor'a hareket ediyoruz. Kotor'da Stari Grad (Eski Şehir-Kale) bölgesinde yapacağımız yürüyüş turunda bu güzel kasabayı keşfedeceğiz. Akşam saatlerinde ise Trebinje'deki otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde gerçekleşecek ve akşam yemeği otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. (Bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak Trebinje konaklaması komşu şehirlerle değiştirilebilir.)

  Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Konaklama: 4 yıldızlı Leotar Hotel vb. / 4 yıldızlı Acimovic Hotel vb. Para Birimleri: Euro 

 

 1. 6. Gün  Trebinje - Poçitel - Mostar - Konjic - Saraybosna

   

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından Mostar'a doğru hareket ediyoruz. Yolculuk sırasında, tarihi dokusu korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitelj'i ziyaret ediyoruz. Burada Osmanlı dönemine ait yapıları görmek için bir mola veriyoruz ve ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. Mostar'a varışımızın ardından yürüyerek gerçekleştireceğimiz turumuzda öncelikle ünlü Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen bu köprü, Osmanlı mimarisinin büyüleyici bir örneğidir. Köprü, 1992 yılında yaşanan savaşta Hırvat topçuları tarafından yıkılmıştır, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin büyük katkılarıyla 2004 yılında tekrar inşa edilmiştir. Ardından Koska Mehmet Paşa Camii'ni ziyaret ediyoruz. Saraybosna'ya doğru yolculuğumuz devam ederken Konjic şehrinde önemli bir durak daha yapacağız. Osmanlı'dan günümüze kadar varlığını koruyan ve Türkiye tarafından restore edilen ünlü Konjic Köprüsü'nü görme ve Neretva Nehri kıyısında kahve keyfi yapma fırsatı bulacağız. Ayrıca burada el işlemeli ahşap atölyelerinden alışveriş yapabilirsiniz. Sonrasında Saraybosna'ya transfer olacak ve otelimize yerleşeceğiz. Geceleme otelimizde gerçekleşecek ve akşam yemeği otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Konaklama: 4 yıldızlı Exclusive Hotel vb. / 4 yıldızlı Hollywood Hotel vb. Para Birimleri: Euro.

 

 1. 7. Gün  Saraybosna - Belgrad

   

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz ve Saraybosna için panoramik turumuza başlıyoruz. Avrupa'nın en özel çarşısı olan Başçarşı'da gezinti yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyet gösteren Kurşunlu Medresesi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman'ın akrabası Hüsrev Bey Camii'ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseler ve Musevi Sinagogu görme fırsatı buluyoruz. Latin Köprüsü'nde 1. Dünya Savaşı'nın çıktığı yeri ziyaret ettikten sonra Fatih Sultan Mehmet'in şehre girdiği kapıdan geçerek Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet'e atfedilen Fatih Camii'ni geziyoruz. Turun bitimiyle birlikte yola çıkıyoruz. Önce Tuzla yoluyla sınıra geliyor ve pasaport işlemlerimizi tamamladıktan sonra yolumuza devam ederek öğleden sonra geç saatlerde Belgrad'a varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Belgrad'daki otelimizde gerçekleşecektir.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Öğle Yemeği: Verilecek serbest zaman molasında ekstra olarak alınacaktır. Akşam Yemeği: Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır. Konaklama: 4 yıldızlı Mar Hotel vb. Para Birimleri: Dinar.

 

 1. 8. Gün  Belgrad - İstanbul

   

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz ve Belgrad turuna başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan gibi önemli yerleri ziyaret edeceğiz. Kale içindeki surları, anıtları, Damat Ali Paşa Türbesi'ni ve Sokullu Çeşmesi'ni (1521-1878) diğer Osmanlı izlerini takip ederek Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği beyaz Beyler şehrine veda edeceğiz. Turumuzun sonunda, transfer saatine bağlı olarak özel otobüslerle Belgrad Havalimanı'na geçeceğiz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK1084 sefer sayılı uçağıyla saat 20:25'te İstanbul'a hareket edeceğiz. Yaklaşık bir saatlik bir uçuşun ardından yerel saatle 23:55'te varış yapacak ve turumuz sona erecektir.

 

 

21 Ekim – 11 Kasım 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

569 €

200 €

569€

150 €

 

 

07 Ekim 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

699 €

200 €

699 €

150 €

23 Eylül 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

699 €

200 €

699 €

150 €

 

 

14 Ağustos 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

799 €

200 €

799 €

150 €

 

 

12, 21, 26 Ağustos - 9 Eylül 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

799 €

200 €

799 €

150 €

 

 29 Haziran ( Kurban Bayramı ) 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

999 €

200 €

999 €

150 €

29 Temmuz – 7 Ağustos 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

849 €

200 €

849 €

150 €

 

3 Haziran ,

30 Haziran ( Kurban Bayramı ) 1, 15 Temmuz 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

899 €

200 €

899 €

150 €

 

26 Haziran ( Kurban Bayramı ) 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

1099 €

200 €

1099 €

150 €

 

 

 17 Haziran 2023

2-3 kişilik odada

 kişi başı

Tek kişilik oda farkı

2-11,99 yaş çocuk  
(2 yetişkin ile aynı odada)

0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile aynı odada)

4* Oteller

949 €

200 €

949 €

150 €

 

 1. *Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Üsküp gidiş / Belgrad -İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti *Üsküp`te 2 gece, Ohrid`de 1 gece, İşkodra`da 1 gece, Tribinje` de 1 gece, Saraybosna`da 1 gece, Belgrad`da 1 gece olmak üzere toplam 7 gece kahvaltı dahil konaklama *Otellerde alınacak 7 akşam yemeği ( Biri Balkan Gecesi Şeklinde Alınacaktır ) *Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli *Üsküp, Ohrid, Tiran, Budva, İşkodra, Trebinje, Mostar, Saraybosna, Belgrad, Priştine panoramik şehir turları *Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri *Profesyonel rehberlik hizmetleri

 2. ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

  *Yurt dışı çıkış vergisi, (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.) *Tüm kişisel harcamalar, *Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar *Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar *Öğle yemekleri, *Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri *Şoför Bahşişi *Seyahat Koruma Paketi Not : Tüm Türkiye ve Kıbrıs dan bağlantı imkanı Notlar; İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir. İç hat bağlantı detayları 1 gün önce 1 gün sonra olabilir.

  NOTLAR!!

  ***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Pcs Tur tarafından bildirilecektir. ***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Pcs Tur tarafından bildirilecektir. ***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen kmlerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Pcs Tur tarafından bilgi verilecektir. *** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan -yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir. ***Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. ***Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Pcs Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. ***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Pcs Tur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. ***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar. *** Pcs Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Pcs Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan