ŞİRİN EGE TURU

Tur Kodu: #00015

Çıkış: Kayseri Çıkışlı

star star star star star 15 Değerlendirme
2,995.00 TL
Bu tur rezerve durumu müsaittir.
Tur Tarihleri:
Yetişkin Sayısı:
    

   TELEFONDA SİPARİŞ VER

   (0352) 222 24 89

   Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

   En geç 30 Mayıs, 2022 Pazartesi günü kargoda.

   Kayseri Çıkışlı

   ŞİRİN EGE TURU 4 Gece 5 Gün

   (3 Gece Konaklamalı)

    

   1.GÜN 

   Gece Yolculuğu

   18:00’de Kayseri 38 Travel önünden katılacak misafirlerimizin alınmasının ardından otobüs içi ikramlarımız eşliğinde İzmir'e doğru gece yolculuğumuza başlıyoruz.

    

   2.GÜN 

   Şirince Köyü - Efes Antik Kenti - Meryem Ana - Kuşadası

   Kahvaltı için ilk durağımız 1924 mübadele yıllarına kadar Türkler ile Rumların iç içe yaşadıkları, meyve şarapları ile ünlü Şirince olacak. Kahvaltı sonrasında yörenin meşhur meyve şaraplarını tatmak için şarap mahzenine gidiyoruz. Serbest zaman. Bu güzel köyden ayrıldıktan sonra bir sonraki durağımız, 100 yıldır kazılan ve daha %10'luk bölümü ortaya çıkarılabilen Efes Antik Kenti olacak. Gezeceğimiz yerler arasında Odeon, Kuretler Caddesi, Latrin, Skolastika Hamamı, Celsus Kütüphanesi, Aşk Evi, Agora, Tiyatro, Devlet Sarayı, Trajan Çeşmesi, Hadrian Tapınağı sayılabilir. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hristiyanlarca kutsal Hac merkezi kabul edilen Meryemana evini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezilerimizin ardından Kuşadası’na ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

    

   * Sabah Kahvaltısı: Şirince'de alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Öğle Yemeği: Selçuk'ta serbest olarak alınacaktır (Ekstra)
   * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Konaklama Yeri: Kuşadası

    

   3.GÜN 

   Seferihisar – Tekne Turu  - İzmir

   Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Tekne Turu için Seferihisar’a hareket ediyoruz. Gün boyu koy koy gezip yüzme molaları veriyoruz. Öğle yemeği Tekne’de (Ekstra 200 TL). Misafirlerimiz günü deniz ve güneşle baş başa geçiriyorlar. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz gün boyu Sığacık’ta zaman geçirebilirler. Tekne turumuzdan sonra İzmir Kordon’da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   * Sabah Kahvaltısı: Otel'de alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Öğle Yemeği: Tekne’de serbest olarak alınacaktır (Ekstra)
   * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir                                                      * Konaklama Yeri : İzmir

                                                                                           

   4.GÜN 

   Urla – Sanat Sokağı - Çeşme Kalesi - Ilıca Plajı – Alaçatı - İzmir

   Otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında Urla’ya hareket ediyoruz. Gezimize ilk olarak Sanat sokağında başlıyoruz. Sanat var, kitap var, taze enginar var, kahve var, midye var, limonata var, moda var, antika var, daha neler neler var. Nereden mi bahsediyoruz? Tabii ki Urla Sanat Sokağı! Dört duvar arasında sıkılanların zevkle gezeceği, her bir köşesinde ayrı ayrı fotoğraf çekeceği bir sokak bu. Buradaki serbest zaman sonrası Çeşme’ye hareket ediyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. Çeşme meydanda serbest zamanımızın ardından  Ilıca’ya hareket ediyoruz. Türkiye’nin en güzel ve en büyük plajları arasında yer alan tane tane altın kumlarıyla ünlü Ilıca plajında yüzme molası veriyoruz. Denizin tadını çıkaracağımız saatlerin ardından Antik çağda adı "Agrilia" olan Alaçatı`ya hareket ediyoruz. Arnavut Kaldırımlı dar sokakları ve evleriyle Alaçatı`nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı`nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında aracımıza geçerek konaklama yapmak üzere İzmir'deki otelimize geçiyoruz.

    

   * Sabah Kahvaltısı: Otel'de alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Öğle Yemeği: Alaçatı'da serbest olarak alınacaktır (Ekstra)
   * Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dahildir                                                      * Konaklama Yeri : İzmir

    

   5.GÜN

   İzmir Konak Meydanı - Tarihi Asansör - Pamukkale - Kayseri

   Değerli misafirlerimiz, otelimizde alınan sabah kahvaltısı sonrasında, panoromik olarak İzmir Konak Meydanında bulunan Saat Kulesini ve Hükümet Konağını gördükten sonra 155 basamakla çıkılan Mithatpaşa Caddesi ve Nihat Bey Caddesi arasındaki ulaşımı kolaylaştırmak için kullanılan Musevi işadamı “Nesim Levi” tarafından 1907 yılında yaptırılan İzmir'in muhteşem manzarasını görrmek için Tarihi Asansör'e çıkıyoruz burada vereceğimiz serbest zamanın ardından Denizli Pamukkale'ye hareket. Traverten çok yönlü, çeşitli nedenlere ve ortamlara bağlı, kimyasal reaksiyon sonucu çökelme ile oluşan bir kayadır. Pamukkale termal kaynağını meydana getiren jeolojik olaylar geniş bir bölgeyi etkilemiştir. Bu bölgede sıcaklıkları 35-100 C arasında değişen 17 sıcak su alanı bulunmaktadır. Pamukkale termal kaynağı, bölgesel potansiyel içindeki bir ünitedir. Kaynak, antik dönemlerden beri kullanılmaktadır. Buradaki serbest zamanımızın ardından gece geç saatlerde Kayseri’ye varış. Bir sonraki 38 Travel organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

    

   * Sabah Kahvaltısı: Otel'de alınacak olup, tur ücretine dahildir
   * Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır (Ekstra)

    

    

   DAHİL OLANLAR

   • *Ulaşım
   • *1 Gece Kuşadası Konaklama
   • *2 Gece İzmir Konaklama
   • *Profesyonel Rehberlik
   • *Açık Büfe veya Set Menü 4 Sabah Kahvaltısı
   • *Otellerde Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği
   • *1618 Sayılı Kanun Gereği Zorunlu Seyahat Sigortası
   • *Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
   • *38 Travel Araç İçi İkramlar
   • *Yardımcı Rehberlik

    

   HARİÇ OLANLAR

   • *Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler
   • *Müze Ören Yeri Girişleri
   • *Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
   • *Özel Harcamalar

   (Pandemi Dönemi Program Akışında Aksaklıklar Olabilir, Rehber Programda Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir)

   NOT : Bütün Fiyatlar Kontenjanlarla Sınırlı Olup, Kademeli Olarak Artış Göstermektedir.

   *****38 Travel Fiyatlarda Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.*****

   Bankalara özel taksit seçenekleri :


   Ortalama Değerlendirme » puan
   • *
   • *
   • *
   • *

   Bu Turlar de İlginizi Çekebilir

   Size bir kampanya haberimiz var!
   Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
   powered by ShopPHP | v4